Ważna informacja!

Cennik Siłowni Lubliniec
Najmilsi!
Niezmiernie nam miło, że po niespełna 3 miesiącach przerwy znów możemy się widzieć na treningach! 💪
Jak wiecie - cały czas robimy coraz więcej by ćwiczyło i przebywało się Wam u nas jak najlepiej, dlatego sukcesywnie wymieniamy i dodajemy sprzęt, wyremontowaliśmy recepcję i mamy w planach modernizację hali do treningu cross. Być może nawet i w tym roku!
Pandemia - oprócz poważnych konsekwencji zdrowotnych i społecznych - ma niestety i konsekwencje ekonomiczne, dlatego mówiąc Wam wprost - musimy wprowadzić zmiany w cenniku (od 01.07.2020).
Gwarantujemy Wam, że nie zostaniecie bez żadnych nowości i udoskonaleń - te na pewno się pojawią!
Wszystkich niezbędnych informacji udzielimy Wam na recepcji.
Do zobaczenia na treningu! 🏃‍♂️🏋️🚴‍♀️
X-Kinetic 15/06/2020
Konieczne jest zaznaczenie pola z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych, w celu wysłania wiadomości. Podanie imienia, nazwiska, email i telefonu jest dobrowolne. Podanie e-mail lub telefonu jest niezbędne do obsługi zapytania. Dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez firmę X-KINETIC