CO TO SĄ "TRENINGI PERSONALNE"?

To zajęcia indywidualne z instruktorem, podczas których dowiadujesz się, w jaki, najlepszy dla Ciebie sposób możesz osiągnąć wymarzony cel.
Dostajesz ułożony specjalnie pod Twoje oczekiwania plan treningowy.
Instruktor przez całe zajęcia jest do Twojej dyspozycji, pokazuje sposób wykonywania wcześniej ustalonych ćwiczeń i czuwa nad ich poprawnym wykonywaniem, na bieżąco udziela rad odnośnie diety i zagadnień treningowych.
Zakładasz z instruktorem kartę treningową, dzięki której śledzisz postępy treningowe i sama je oceniasz. Jak to wygląda?

Pierwszy krok to umówienie się na Konsultacje Wstępną - omawiasz na niej swoje priorytety treningowe i cele, jakie chcesz osiągnąć.
Przekazujesz instruktorowi niezbędne informacje potrzebne do stworzenia dla Ciebie planu treningowego.
Krok drugi - to już Trening Personalny właściwy.
Możesz kupować pojedyncze Treningi Personalne lub zdecydować się na Pakiet.
W tym momencie otrzymujesz plan treningowy, zakładasz indywidualną kartę treningową i ustalasz z instruktorem, w jakie dni chcesz mieć zajęcia indywidualne.

Zapraszamy na trening personalny

Konieczne jest zaznaczenie pola z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych, w celu wysłania wiadomości. Podanie imienia, nazwiska, email i telefonu jest dobrowolne. Podanie e-mail lub telefonu jest niezbędne do obsługi zapytania. Dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez firmę X-KINETIC