WAŻNA INFORMACJA!

UWAGA KOCHANI❗

W związku z zaistniałą sytuacją oraz wieloma pytaniami od Was chcemy poinformować, że funkcjonujemy BEZ ZMIAN (jednak cały czas śledzimy sytuację).
✔ Zawsze staramy się dbać o czystość, jednak w trosce o Was, zapewniamy, że stosujemy dodatkowe środki ostrożności takie jak bieżąca sterylizacja klamek, sprzętu i innych powierzchni.
✔ Ponadto jak doskonale wiecie na każdej z hal macie do dyspozycji preparaty odkażające i papierowe ręczniki. Dlatego gorąco prosimy Was o przecieranie sprzętu po każdym ćwiczeniu i używanie swoich ręczników również.
✔ Dodatkowo wprowadzamy OBOWIĄZKOWĄ❗dezynfekcję rąk przed wejściem do obiektu jak i po zakończeniu treningu (odpowiedni środek czeka na Was przy wejściu)
Bardzo prosimy aby osoby, które mają nawet niewielkie objawy infekcji lub czują się po prostu gorzej pozostały w domu. 😷🏠
Równocześnie jednak pamiętajmy, regularne ćwiczenia pomagają wzmocnić odporność także nie dajmy się zwariować 🏃🏋️
Życzymy dużo zdrówka, dbajcie o siebie, nie panikujmy i do zobaczenia na treningu 🤗💪

---------------------------------------------------------------------
☎️ Recepcja i zapisy na zajęcia

+48 781 040 606

📞 Treningi Personalne

+48 665 100 111

X-Kinetic 12/03/2020
Konieczne jest zaznaczenie pola z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych, w celu wysłania wiadomości. Podanie imienia, nazwiska, email i telefonu jest dobrowolne. Podanie e-mail lub telefonu jest niezbędne do obsługi zapytania. Dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez firmę X-KINETIC