O NAS

 
 

Fitness Club X-KINETIC to najnowocześniejszy kompleks fitness w regionie.
Swoje usługi kierujemy do osób pragnących aktywnie spędzić czas, w miłej atmosferze poprawić kondycję, zadbać o sylwetkę i lepiej się poczuć.
Bardzo ważna jest przyjazna, ciepła atmosfera, jaka tu panuje i fachowa obsługa.
Prowadzimy atrakcyjny program ruchowy bazując na profesjonalnym sprzęcie renomowanych marek: Hammer Strength, Matrix, Olimp, Cybex.
Realizujemy zajęcia zgodnie z najnowszymi zasadami treningu mając na uwadze osiągnięcie jak najlepszej sylwetki, doskonałej kondycji i kontrole wagi.

Każdy z nas niezależnie od wieku i płci będzie mógł realizować swoje cele, które założy sobie zapisując się do naszego klubu.
Pomoże mu w tym fachowa kadra trenerska, która z miłą chęcią pomoże każdemu klientowi naszego klubu.

Pomagamy uporać się z wieloma problemami związanymi z wagą, sylwetką i samopoczuciem!
Staramy się pamiętać o potrzebie relaksu zarówno dla ciała jak i ducha.
Cieszymy się na każdą nową osobę, która chce zadbać o swoją kondycję fizyczną, poprawić sylwetkę lub po prostu odprężyć się po stresującym dniu pracy.

Codzienne stresy, zmęczenie, brak ruchu powodują konieczność poprawienia naszej formy poprzez trening.
Jeśli spędzasz dużo czasu przed komputerem, siedzisz za biurkiem, śpieszysz się przez cały dzień, koniecznie musisz zmusić swoje mięśnie do pracy, inaczej wkrótce odmówią posłuszeństwa.
Pamiętaj, że lepiej zapobiegać, niż leczyć.

 

W Fitness Clubie X-KINETIC czeka na Ciebie:

  • Profesjonalna siłownia z obszerną częścią do treningu wytrzymałościowego (Cardio) wyposażona w sprzęt renomowanych marek,
  • Strefa treningu kształtującego i siłowego, maszyny na wyizolowane grupy mięśniowe,
  • Sala zajęć grupowych fitness z różnorodnym programem zajęć (kształtujących, spalających tkankę tłuszczową, choreograficznych i relaksujących), aby łatwo było znaleźć coś, co Cię zainteresuje, masaż,
  • Treningi personalne, aby ćwiczyć jak najlepsi i szybko osiągać cele,
  • Masażysta
  • Dietetyk
  • Kawiarenka
  • Dostęp do sieci WIFI
Konieczne jest zaznaczenie pola z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych, w celu wysłania wiadomości. Podanie imienia, nazwiska, email i telefonu jest dobrowolne. Podanie e-mail lub telefonu jest niezbędne do obsługi zapytania. Dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez firmę X-KINETIC