POZNAJ NASZYCH TRENERÓW!

Wiktoria Kozłowska

studentka łącząca naukę z pracą Trenera Personalnego. Jej przygoda z siłownią rozpoczęła się od zajęć CROSSXS, które okazały się strzałem w dziesiątkę i do dziś jest to jej ulubiona forma treningu. Kolejnym etapem było przejście na siłownię, aż w końcu zajęcia fitness na których wciąż czuć zamiłowanie do ciężarów, którymi skutecznie zaraża zarówno Panie, jak i Panów na zajęciach.

Błażej Ruranski

w przeszłości koszykarz, aktualnie Trener Personalny. Jego specjalnością oraz ulubioną formą treningu jest niewątpliwie „przerzucanie żelastwa” (lub formalniej – trening siłowy), poza tym lubuje się także w treningu funkcjonalnym, obwodowym oraz CROSSXS. Błażej to osoba, która dzięki długiej praktyce na siłowni pomogła już niejednej osobie w osiągnięciu założonego celu.

Beata Piwowarczyk

doświadczony Trener Personalny oraz Instruktor Fitness. Beata swoją przygodę ze sportem zaczęła od tańca, co później przerodziło się w zamiłowanie do siłowni oraz fitnessu. Od początku istnienia naszego Klubu łączy pracę Trenera z codzienną rolą matki wylewając z klientek siódme poty i motywując je na sportowej ścieżce. Beata to nie tylko Trenerka walcząca z niedoskonałościami Waszego ciała ale również świetna koleżanka zarówno w czasie trwania zajęć, jak i po nich.

Mateusz Szczypiór

Konieczne jest zaznaczenie pola z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych, w celu wysłania wiadomości. Podanie imienia, nazwiska, email i telefonu jest dobrowolne. Podanie e-mail lub telefonu jest niezbędne do obsługi zapytania. Dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez firmę X-KINETIC